Media

 

Filmy na YouTube

 

Artykuły

Książka

Książka - Autohipnoza

Autohipnoza uzdrowi Twój umysł

Wydawnictwo KOS, Katowice 2014 r.

Zrób to sam, czyli uzdrów swoje ciało, ducha i umysł. Czy wiesz o tym, że Twoje problemy jesteś w stanie rozwiązać sam? Książka „Autohipnoza uzdrowi Twój umysł” może okazać się krokiem milowym na drodze Twojego rozwoju!

Dzięki niej dowiesz się, w jaki sposób samodzielnie praktykować autohipnozę. Poznasz także metody łączenia się z podświadomością, nadświadomością, formułowania sugestii, ustanawiania celów i zamiany negatywnych programów i emocji na pozytywne, a także sposoby na odkrycie swojej życiowej drogi (tzw. ścieżki serca).

Człowiek funkcjonuje na poziomie fizycznym, mentalnym i emocjonalnym. Praca z umysłem, który wpływa na każdy z tych poziomów, pomaga zrozumieć siebie, zwalczyć stres, odnaleźć harmonię i poprawić stan naszego zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Książka napisana jest w taki sposób, że wiedza teoretyczna przeplatana jest sporą dozą praktycznych ćwiczeń, z których większość wprowadzi Cię w bardzo przyjemny stan umysłu, dzięki któremu w końcu zaczniesz kreować taką rzeczywistość, jakiej pragniesz!

Do książki dołączona jest wyjątkowa płyta CD, zawierająca profesjonalne nagrania prowadzone przez autora, dzięki którym dodatkowo będziesz mógł przećwiczyć pracę ze swoim umysłem podświadomym:

  • Nagranie Relaksacja progresywna — Dzięki niej nauczysz się, w jaki sposób relaksować się, odprężać ciało i redukować stres.
  • Nagranie Schody i las nauczy Cię sposobów wchodzenia w autohipnozę.
  • Nagranie Mag pomoże Ci połączyć się z poziomem nadświadomym i Twoim wyższym Ja.

Wykorzystaj moc swojego umysłu do zmiany życia na lepsze!

Książkę możesz nabyć na stronie wydawnictwa KOS.