Janusz

Warsztaty z Autohipnozy
Na udział w warsztatach z autohipnozy prowadzonych przez Artura zdecydowałem się głównie dlatego, że od jakiegoś czasu szukałem skutecznych sposobów uzyskiwania dostępu do swoich zasobów wewnętrznych. Chodziło mi, w konsekwencji tego faktu, o istotne udoskonalenie takich sfer życia, jak wyznaczanie celów i ich realizacja, w tym natychmiastowa mobilizacja do działania i doprowadzanie spraw do końca, poprawa kreatywności, innowacyjności i w ogóle skuteczności działania, skuteczna relaksacja, docenianie osiągnięć, zmiana percepcji problemów z przeszkód na bodźce do szczytowych osiągnięć, zadowolenie z życia, budowanie lepszych relacji z innymi ludźmi, skuteczna komunikacja. Artur wyposażył uczestników warsztatów w niezwykle cenne narzędzia, dzięki którym to wszystko stało się nie tylko możliwe, ale też dodatkowo całkiem przyjemne. Dzięki warsztatom mogłem, wyposażony w swego rodzaju turbo-strategię, jaką niewątpliwie jest autohipnoza, zacząć pracować skuteczniej nad pozyskaniem nowych umiejętności.
Dzięki warsztatom zrozumiałem, że autohipnoza to piekielnie skuteczny klucz do źródła fantastycznych pomysłów na lepsze życie. Trzeba – rzecz jasna – włożyć spory wysiłek w trening, bo nic nie dostaje się za darmo, ale efekty warte są zainwestowanego czasu i zaangażowania.
Dziękuję Artur – bez Ciebie nie byłoby możliwe to, czym teraz mogę się z dnia na dzień coraz bardziej cieszyć. No i na koniec, z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że autor i prowadzący warsztaty w jednej osobie, sprawdził się znakomicie jako przewodnik na tej ścieżce, która stopniowo staje się autostradą zmiany życia na dużo lepsze i bardziej satysfakcjonujące.