Teresa

Mój problem polegał na tym, że pochłaniałam duże ilości słodyczy zajadając nie tylko smutki ale również radości. W efekcie słodycze jadłam na okrągło. W Internecie znalazłam stronę Pana Artura i umówiłam się na sesję. Idąc na spotkanie wyobrażałam sobie, że spotkam jakiegoś mrocznego hipnoterapeutę, który nie wiadomo co będzie robił.
Tymczasem Pan Artur okazał się bardzo miłym, sympatycznym i inteligentnym człowiekiem, a jego relaksacja była cudowną podróżą w głąb mojej podświadomości. Jednak najważniejsze jest to, że od tej sesji w ogóle nie jem słodyczy, jestem od nich wyzwolona.
Pan Artur jest profesjonalnym, doświadczonym terapeutą, który przez miłą rozmowę dostrzega przyczyny naszego problemu. W jego otoczeniu działają pozytywne fluidy, które wpływają na nasze samopoczucie, czujemy się bardzo dobrze i potrafimy otworzyć się, a to jest bardzo istotne w szukaniu nie tylko przyczyn problemu, ale również sposobu jego usunięcia.
Od mojej sesji minęły trzy miesiące. Nadal nie jem słodyczy, a przy okazji moja waga ciała spadła o 3,5 kg, a to wszystko dzięki Panu Arturowi.
Wdzięczna